Program Divadla chutí - hl. pódium

Piatok

16:00 Becherovka Original a jej výroba a história.
17:00Davídkovo koření - ako správne používať korenie
18:00Villa Rosa, Dunajská Streda 1 zlatá vidlička - Špeciality južného Slovenska
19:00Zoltán Baláž - reštaurácia CUBE , hotel Aston,
Naj recepty Zimného festivalu jedla
19:45Vyhlásenie Gurmánskej tomboly a Najobľúbenejšej reštaurácie dňa podľa Menučka.sk
20:00Hudobné vystúpenie: Roman Vamoš band

Sobota

14:00 Alena Pažitná a Daniel Melicherík - členka a kapitán Slovenského juniorského tímu na Kulinárskej olympiáde - Svetovom pohári v Luxemburgu. Slovenské súťažné menu
15:00Hudobné vystúpenie: Lýdia Novotná, gitaristka
16:00Steak kráľ grilovačiek. Ako ho správne pripraviť, The Cut Steak reštaurant
17:00Hudobné vystúpenie: Lýdia Novotná, gitaristka
18:00Michal Konrád – Fou ZOO,, Najlepšia reštaurácia Slovenska, 3 zlaté vidličky
19:00Milan Zimnýkoval alias "Junior" a Marek Ort = Šuhajíci pri panvici.
Známy moderátor FUN rádia a veľký gurmán "Junior" spoločne so známym šéfkuchárom Marekom navaria veľa dobrej nálady a  prezradia čo to do tej panvice namiešali.
19:45Vyhlásenie Gurmánskej tomboly a Najobľúbenejšej reštaurácie dňa podľa Menučka.sk
20:00Hudobné vystúpenie: Barbara Weiss Band

Nedeľa

12:00 Letné drinky Gurmán Festu powered by Perfect Gin & Tonic Bar
13:00 Dezert & káva z Gurmánskej kaviarne, Martina Grňová z MDezert & kávaandlové a Kaffeehaus Gorifféé nám poradie niečo pre gurmánov
13:30 Kuštárovci - ľudová hudba na veselú nôtu, areál GFB
14:00 Jozef Masarovič - UFO, 2 zlaté vidličky
14:30 Kuštárovci - ľudová hudba na veselú nôtu, areál GFB
15:00 Marián Filo - Chateau Čereňany, 2 zlaté vidličky
Divina z našich lesov
16:00 Letné drinky Gurmán Festu powered by Perfect Gin & Tonic Bar
17:00 Dolnozemská krčma - Špeciality dolnej zeme + párovanie s vínkom, Dušan Rozkoš somelier
18:00 Daniel Hrivnák - jedlá s pivom k pivu, Dunajský pivovar
18:45 Vyhlásenie Gurmánskej tomboly a Najobľúbenejšej reštaurácie dňa podľa Menučka.sk